kacsóta község

Együtt a közösségért!

Szervezetünk a mintegy 270 fő lélekszámú Kacsóta községben munkálkodik a helyi közösség kohéziójának erősítéséért, valamint a lakosság számára rekreációs  programok szervezéséért. Célunk, hogy minden korosztály számára kulturális és egyéb szabadidős elfoglaltságokat biztosítsunk és egyúttal szervezzük a helyi lakosság kulturális lehetőségeit.

Immáron hagyományos programjaink közé tartozik a Nőnapi rendezvény, a Farsangi Mulatság, a Húsvéti készülődés, a Szüreti Vígadalom, az Idősek Világnapján tartott rendezvény, valamint az adventi időszakban szervezett különböző események, készülődések.

A program szervezés mellett állandó az egyesület település szépítő tevékenysége, szezonális dekorációs tevékenysége, mindemellett pedig állandó jelleggel működik Nyugdíjas Klub is a szervezet alaptevékenysége szerint.

Szent Anna Nyugdíjas Egyesület

Székhely: 7940 Kacsóta, Petőfi utca 1/A.
Adószám: 19281610-1-02
Nyilvántartási szám: 02-02-0003963
Képviselő: Borovics Emese, elnök

Elnökség

Egyesületünk vezetősége

Támogatók

Szervezet

A Szent Anna Nyugdíjas Egyesület alapvető célja Kacsóta község kohéziójának erősítése és a különböző korosztályú lakosok integrációjának növelése.

Vegye fel velünk a kapcsolatot!